Detail

knipsel

OBSESSION V/D DRIE LINDEN

Belgian Warmblood

knipsel

Fokrichting

Springpaard



Voorgesteld door

ROSHOEVE N.V.


Dekstation

Roshoeve NV
Roshoevedijk 5, 2440 Geel,
België
http://www.roshoeve.be
014/59.38.56
THUNDER VAN DE ZUUTHOEVE
ARGENTINUS 313302680
JURA VAN ST.MAARTEN
ARGENTAN 310415867
DORLE 316918465
NIMMERDOR 147
LANDLADY 210211887
ABSATZ 310405260
WORMS 316449260
DUDEN II 310405560
WINTERROSE 316272758
FARN 210378459
RAMONAA 187
LORD 210394067
FABIOLIS 210457803
SONKA A II
BROWNBOY 83.1376
ONKA III
LUCKY BOY XX
MARIBA 11232
DENVER
INKA
COMPROMISE XX
SEJANE XX
CENTURIO 1216
VARIBA 1090
NIMMERDOR 147
M.HYAZINTHE 16825
FANTASTIQUE 7150832
JONKA
DAMLINE:
  • 1° DAM: Sonka-A Offspring:
    • Impact v/d Drie Linden ( Thunder van de Zuuthoeve ), Jump. 1m30
  • 2° DAM: Onka III Offspring:
    • Urco-A ( Darco ), Jump. 1m50
  • 3° DAM: Sinka-A Offspring:
    • Inka’s-Boy-A ( Cardento ), Jump. 1m30
  • OTHER APPROVED STALLIONS:
    • Nannan-A ( Inshallah de Muze )
    • Never Alone van ‘t Heike ( Indoctro )
    • Someo ( Romeo )
  • OTHER SPORTHORSES:
    • Fananka A ( Chin Chin ), Jump. 1m60
    • Bon Ami ( Pavarotti v/de Helle ), Jump. 1m60
    • Funke van ‘t Heike ( Action-Breaker ), Jump. 1m60
+ VAT
Omschrijving Fokwaarde Betr score
offspring
Stokmaat (klein < 100 > groot)
Model (vierkant < 100 > rechthoek)
Conditie (weinig < 100 > veel)
Hoofd (klein < 100 > groot)
Hoofd-halsverbinding (licht < 100 > zwaar)
Halslengte (kort < 100 > lang)
Halsbespiering (weinig < 100 > veel)
Halsrichting (verticaal < 100 > horizontaal)
Afwijkingschoft (plat < 100 > hoog)
Schoftlengte (kort < 100 > lang)
Schouderligging (recht < 100 > schuin)
Schouderlengte (kort < 100 > lang)
Ruglengte (kort < 100 > lang)
Verloop rug (diep < 100 > strak)
Verloop lendenen (zwak < 100 > sterk)
Kruisligging (plat < 100 > hellend)
Kruislengte (kort < 100 > lang)
Bespiering achterhand (weinig < 100 > veel)
Stand voorbenen 1 (bol < 100 > hol)
Stand voorbenen 2 (Vlaams < 100 > Frans)
Stand achterbeen (sabelbenig < 100 > steil)
Spronggewrichten stand (nr buiten < 100 > nr binnen)
Spronggewrichten ontwikkeling (weinig < 100 > sterk)
Kootstand (week < 100 > recht)
Hoefvorm (smal < 100 > breed)
Verzenen (laag < 100 > hoog)
Omvang beenwerk (licht < 100 > zwaar)
Kwaliteit benen (voos < 100 > hard)
Stap: ruimte (weinig < 100 > veel)
Stap: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Stap: souplesse (weinig < 100 > veel)
Draf: ruimte (weinig < 100 > veel)
Draf: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Draf: souplesse (weinig < 100 > veel)



































Omschrijving Fokwaarde Betr score
vermogen (matig < 100 > veel)
afdruk (matig < 100 > veel)
techniekvoor (matig < 100 > veel)
techniekrug (matig < 100 > veel)
techniekachter (matig < 100 > veel)
werkwilligheid (matig < 100 > veel)
voorzichtigheid (matig < 100 > veel)
galopruimte (weinig < 100 > veel)
galopafdruk (weinig < 100 > veel)
galopsouplesse (weinig < 100 > veel)
offspring (weinig < 100 > veel)
Naam Geboortedatum