Detail

knipsel

OLIVER OBOLENSKY

Belgian Warmblood

knipsel

Fokrichting

Springpaard



Voorgesteld door

HILTON STABLES EN MARCEL COENEN


Dekstation

HILTON STABLES - MARCEL COENEN - ROSHOEVE NV
ROSHOEVEDIJK 5, GEEL 2440,
WINDOWS VH COSTERSV. = Cornet Obolensky D'12
CLINTON 210236093
RABANNA VAN COSTERSVELD
CORRADO I 210046185
URTE I 210054982
HEARTBREAKER 89.4335
HOLIVEA VAN COSTERSVELD
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
MASETTO 210011776
OHRA 210010677
NIMMERDOR 147
BACAROLE
RANDEL Z 319646984
GUDULA O 5390
GERONA.PP
ARGENTINUS 313302680
CORADA 321210170297
ARGENTAN 310415867
DORLE 316918465
COROFINO 210125789
HENRIETTE II 210025193
ABSATZ 310405260
WORMS 316449260
DUDEN II 310405560
WINTERROSE 316272758
CORRADO I 210046185
VALESKA IV 210052383
CORIALL 210094087
RUENETTE 210088779
Omschrijving Fokwaarde Betr score
offspring
Stokmaat (klein < 100 > groot)
Model (vierkant < 100 > rechthoek)
Conditie (weinig < 100 > veel)
Hoofd (klein < 100 > groot)
Hoofd-halsverbinding (licht < 100 > zwaar)
Halslengte (kort < 100 > lang)
Halsbespiering (weinig < 100 > veel)
Halsrichting (verticaal < 100 > horizontaal)
Afwijkingschoft (plat < 100 > hoog)
Schoftlengte (kort < 100 > lang)
Schouderligging (recht < 100 > schuin)
Schouderlengte (kort < 100 > lang)
Ruglengte (kort < 100 > lang)
Verloop rug (diep < 100 > strak)
Verloop lendenen (zwak < 100 > sterk)
Kruisligging (plat < 100 > hellend)
Kruislengte (kort < 100 > lang)
Bespiering achterhand (weinig < 100 > veel)
Stand voorbenen 1 (bol < 100 > hol)
Stand voorbenen 2 (Vlaams < 100 > Frans)
Stand achterbeen (sabelbenig < 100 > steil)
Spronggewrichten stand (nr buiten < 100 > nr binnen)
Spronggewrichten ontwikkeling (weinig < 100 > sterk)
Kootstand (week < 100 > recht)
Hoefvorm (smal < 100 > breed)
Verzenen (laag < 100 > hoog)
Omvang beenwerk (licht < 100 > zwaar)
Kwaliteit benen (voos < 100 > hard)
Stap: ruimte (weinig < 100 > veel)
Stap: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Stap: souplesse (weinig < 100 > veel)
Draf: ruimte (weinig < 100 > veel)
Draf: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Draf: souplesse (weinig < 100 > veel)



































Omschrijving Fokwaarde Betr score
vermogen (matig < 100 > veel)
afdruk (matig < 100 > veel)
techniekvoor (matig < 100 > veel)
techniekrug (matig < 100 > veel)
techniekachter (matig < 100 > veel)
werkwilligheid (matig < 100 > veel)
voorzichtigheid (matig < 100 > veel)
galopruimte (weinig < 100 > veel)
galopafdruk (weinig < 100 > veel)
galopsouplesse (weinig < 100 > veel)
offspring (weinig < 100 > veel)
Naam Geboortedatum