Detail

knipsel

Belgian Warmblood

knipsel

Voorgesteld door

DE ROECK PATRICK - DE BOCK VALENTIJN


NABAB DE REVE
QUIDAM DE REVEL
MELODIE EN FA 78141191X
JALISCO B 75000588W
DIRKA
ARTICHAUT
CARAVELLE
ALME 6650833
TANAGRA
NANKIN
ONDINE DE BAUGY
PIERREVILLE
JARIOSE
BEL AVENIR
UNIVERS
LA COROFINA 210101796
CORRADO I 210046185
VALESKA IV 210052383
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
FERNANDO 210400776
OPTION 210021277
RANTZAU XX
QUENOTTE
CAPITOL I 210615475
KUERETTE 210209573
FARNESE 210380460
COCONELLA 210397803
LORD 210394067
GOLDA 310518870
DAMLINE: HOl – 318D2
  • 1° DAM: La Corofina Offspring:
    • New Star Quality ( Nabab de Reve ), approved stallion
    • Panama V ( Carabik ), Jump. 1m40
    • Zara 104 ( Baloubet du Rouet ), Jump. 1m50
    • Barbou D ( Baloubet du Rouet ), Jump. 1m50
  • 2° DAM: Valeska Offspring:
    • Corofino I ( Corrado I ), approved stallion, Jump. 1m60
    • Corofino II ( Corrado I ), approved stallion, Jump. 1m50
    • Camiros ( Contenter ), approved stallion
    • Barabas 22 ( Boritas ), Jump. 1m40
    • Damascus ( Corrado I ), Jump. 1m50
  • 3° DAM: Option Offspring:
    • Coriano ( Corrado I ), approved stallion, Jump. 1m50
    • Cartouche MB ( Caletto II ), Jump. 1m40
    • Isny II ( Contender ), Jump. 1m40
    • BB Gazelle ( Corrado I ), 1m30
  • OTHER APPROVED STALLIONS:
    • Diarado ( Diamant de Semilly ), Jump. 1m50
    • Castelan ( Casiro ), Jump. 1m50
    • Crawford ( Corrado I ), Jump. 1m50
  • OTHER SPORTHORSES:
    • Cabrio I ( Corrado I ), Jump. 1m60
    • Lichtspiel ( Contender ), Jump. 1m60
    • Corrito ( Corrado I ), Jump. 1m60
+ VAT
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum