Detail

knipsel

NEW STAR QUALITY

Belgian Warmblood

knipsel

Fokrichting

Springpaard



Voorgesteld door

DE ROECK PATRICK - DE BOCK VALENTIJN


Dekstation

DE ROECK PATRICK - DE BOCK VALENTIJN
LUCIEN REYCHLERSTRAAT 73 , WAASMUNSTER 9250,
NABAB DE REVE
QUIDAM DE REVEL
MELODIE EN FA 78141191X
JALISCO B 75000588W
DIRKA
ARTICHAUT
CARAVELLE
ALME 6650833
TANAGRA
NANKIN
ONDINE DE BAUGY
PIERREVILLE
JARIOSE
BEL AVENIR
UNIVERS
LA COROFINA 210101796
CORRADO I 210046185
VALESKA IV 210052383
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
FERNANDO 210400776
OPTION 210021277
RANTZAU XX
QUENOTTE
CAPITOL I 210615475
KUERETTE 210209573
FARNESE 210380460
COCONELLA 210397803
LORD 210394067
GOLDA 310518870
DAMLINE: HOl – 318D2
  • 1° DAM: La Corofina Offspring:
    • New Star Quality ( Nabab de Reve ), approved stallion
    • Panama V ( Carabik ), Jump. 1m40
    • Zara 104 ( Baloubet du Rouet ), Jump. 1m50
    • Barbou D ( Baloubet du Rouet ), Jump. 1m50
  • 2° DAM: Valeska Offspring:
    • Corofino I ( Corrado I ), approved stallion, Jump. 1m60
    • Corofino II ( Corrado I ), approved stallion, Jump. 1m50
    • Camiros ( Contenter ), approved stallion
    • Barabas 22 ( Boritas ), Jump. 1m40
    • Damascus ( Corrado I ), Jump. 1m50
  • 3° DAM: Option Offspring:
    • Coriano ( Corrado I ), approved stallion, Jump. 1m50
    • Cartouche MB ( Caletto II ), Jump. 1m40
    • Isny II ( Contender ), Jump. 1m40
    • BB Gazelle ( Corrado I ), 1m30
  • OTHER APPROVED STALLIONS:
    • Diarado ( Diamant de Semilly ), Jump. 1m50
    • Castelan ( Casiro ), Jump. 1m50
    • Crawford ( Corrado I ), Jump. 1m50
  • OTHER SPORTHORSES:
    • Cabrio I ( Corrado I ), Jump. 1m60
    • Lichtspiel ( Contender ), Jump. 1m60
    • Corrito ( Corrado I ), Jump. 1m60
+ VAT
Omschrijving Fokwaarde Betr score
offspring
Stokmaat (klein < 100 > groot)
Model (vierkant < 100 > rechthoek)
Conditie (weinig < 100 > veel)
Hoofd (klein < 100 > groot)
Hoofd-halsverbinding (licht < 100 > zwaar)
Halslengte (kort < 100 > lang)
Halsbespiering (weinig < 100 > veel)
Halsrichting (verticaal < 100 > horizontaal)
Afwijkingschoft (plat < 100 > hoog)
Schoftlengte (kort < 100 > lang)
Schouderligging (recht < 100 > schuin)
Schouderlengte (kort < 100 > lang)
Ruglengte (kort < 100 > lang)
Verloop rug (diep < 100 > strak)
Verloop lendenen (zwak < 100 > sterk)
Kruisligging (plat < 100 > hellend)
Kruislengte (kort < 100 > lang)
Bespiering achterhand (weinig < 100 > veel)
Stand voorbenen 1 (bol < 100 > hol)
Stand voorbenen 2 (Vlaams < 100 > Frans)
Stand achterbeen (sabelbenig < 100 > steil)
Spronggewrichten stand (nr buiten < 100 > nr binnen)
Spronggewrichten ontwikkeling (weinig < 100 > sterk)
Kootstand (week < 100 > recht)
Hoefvorm (smal < 100 > breed)
Verzenen (laag < 100 > hoog)
Omvang beenwerk (licht < 100 > zwaar)
Kwaliteit benen (voos < 100 > hard)
Stap: ruimte (weinig < 100 > veel)
Stap: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Stap: souplesse (weinig < 100 > veel)
Draf: ruimte (weinig < 100 > veel)
Draf: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Draf: souplesse (weinig < 100 > veel)



































Omschrijving Fokwaarde Betr score
vermogen (matig < 100 > veel)
afdruk (matig < 100 > veel)
techniekvoor (matig < 100 > veel)
techniekrug (matig < 100 > veel)
techniekachter (matig < 100 > veel)
werkwilligheid (matig < 100 > veel)
voorzichtigheid (matig < 100 > veel)
galopruimte (weinig < 100 > veel)
galopafdruk (weinig < 100 > veel)
galopsouplesse (weinig < 100 > veel)
offspring (weinig < 100 > veel)
Naam Geboortedatum