Detail

knipsel

ERMITAGE KALONE 14498350Y

Belgian Warmblood

knipsel

Fokrichting

Springpaard



Voorgesteld door

VAN DIJCK HENGSTHOUDERIJ BVBA


Dekstation

BVBA VAN DIJCK HENGSTHOUDERIJ
OELEGEMSESTEENWEG 14 , BROECHEM 2520,
CATOKI 210214198
CAMBRIDGE 210012788
BILDA 210141487
CALETTO I 210604175
HILGUNDE 210606971
SILVESTER 210088578
VORDULA 210026183
COR DE LA BRUYERE
DEKA 210406603
MARLON XX
DIETLINDE 210415767
SILBERSEE (EX HOZEVILLE)
HALLIG 210660871
COR DE LA BRUYERE
LIMBURG 210606174
BELLAVENTURE KALONE
KANNAN 92.4130
BLAGUE DU MAURY
VOLTAIRE 356
CEMETA 84.6392
VELOCE DE FAVI X
JASIONE X (44,08%)
FURIOSO II 330433665
GOGO MOEVE 311332775
NIMMERDOR 147
WOZIETA 80.7422
JOUAN DE FRELY X (31,68%)
VERTU X
SAMUEL X (51,24 %)
YASMINE X (37,24 %)
Omschrijving Fokwaarde Betr score
offspring
Stokmaat (klein < 100 > groot)
Model (vierkant < 100 > rechthoek)
Conditie (weinig < 100 > veel)
Hoofd (klein < 100 > groot)
Hoofd-halsverbinding (licht < 100 > zwaar)
Halslengte (kort < 100 > lang)
Halsbespiering (weinig < 100 > veel)
Halsrichting (verticaal < 100 > horizontaal)
Afwijkingschoft (plat < 100 > hoog)
Schoftlengte (kort < 100 > lang)
Schouderligging (recht < 100 > schuin)
Schouderlengte (kort < 100 > lang)
Ruglengte (kort < 100 > lang)
Verloop rug (diep < 100 > strak)
Verloop lendenen (zwak < 100 > sterk)
Kruisligging (plat < 100 > hellend)
Kruislengte (kort < 100 > lang)
Bespiering achterhand (weinig < 100 > veel)
Stand voorbenen 1 (bol < 100 > hol)
Stand voorbenen 2 (Vlaams < 100 > Frans)
Stand achterbeen (sabelbenig < 100 > steil)
Spronggewrichten stand (nr buiten < 100 > nr binnen)
Spronggewrichten ontwikkeling (weinig < 100 > sterk)
Kootstand (week < 100 > recht)
Hoefvorm (smal < 100 > breed)
Verzenen (laag < 100 > hoog)
Omvang beenwerk (licht < 100 > zwaar)
Kwaliteit benen (voos < 100 > hard)
Stap: ruimte (weinig < 100 > veel)
Stap: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Stap: souplesse (weinig < 100 > veel)
Draf: ruimte (weinig < 100 > veel)
Draf: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Draf: souplesse (weinig < 100 > veel)



































Omschrijving Fokwaarde Betr score
vermogen (matig < 100 > veel)
afdruk (matig < 100 > veel)
techniekvoor (matig < 100 > veel)
techniekrug (matig < 100 > veel)
techniekachter (matig < 100 > veel)
werkwilligheid (matig < 100 > veel)
voorzichtigheid (matig < 100 > veel)
galopruimte (weinig < 100 > veel)
galopafdruk (weinig < 100 > veel)
galopsouplesse (weinig < 100 > veel)
offspring (weinig < 100 > veel)
Naam Geboortedatum