Detail

knipsel

FONCETTI VD HEFFINCK 410370514

Belgian Warmblood

knipsel

Fokrichting

Springpaard



Voorgesteld door

VAN DE HEFFINCK BVBA


Dekstation

Van de Heffinck BVBA
Goeiingen 14, 9940 Wippelgem,
België
http://www.vdheffinck.com
09/357.38.10
FOR PLEASURE 310258786
FURIOSO II 330433665
GIGANTIN 310734080
FURIOSO XX
DAME DE RANVILLE
GRANIT (=GRANNUS 311307672)
GOLDI 310133776
PRECIPITATION XX
MAUREEN XX
TALISMAN
QUE JE SUIS BELLE
GRAPHIT 310412264
ODESSA 317141667
GOYA 310071671
FORTUNA 317557669
CONCETTA 433330512101
CONCETTO 3330329496
SANDRINA 333330916292
CONTENDER 210023884
PUSZTA-LANY XX
SANDRO 210113474
SANTA-LUCIA 333330825088
CALYPSO II 210610574
GOFINE 210523770
FRONTAL XX
PLANTAGE XX
SACRAMENTO SONG XX
DUERTE 216505767
SAN CARLOS 314012282
LIMETTE 333330828784
Omschrijving Fokwaarde Betr score
offspring
Stokmaat (klein < 100 > groot)
Model (vierkant < 100 > rechthoek)
Conditie (weinig < 100 > veel)
Hoofd (klein < 100 > groot)
Hoofd-halsverbinding (licht < 100 > zwaar)
Halslengte (kort < 100 > lang)
Halsbespiering (weinig < 100 > veel)
Halsrichting (verticaal < 100 > horizontaal)
Afwijkingschoft (plat < 100 > hoog)
Schoftlengte (kort < 100 > lang)
Schouderligging (recht < 100 > schuin)
Schouderlengte (kort < 100 > lang)
Ruglengte (kort < 100 > lang)
Verloop rug (diep < 100 > strak)
Verloop lendenen (zwak < 100 > sterk)
Kruisligging (plat < 100 > hellend)
Kruislengte (kort < 100 > lang)
Bespiering achterhand (weinig < 100 > veel)
Stand voorbenen 1 (bol < 100 > hol)
Stand voorbenen 2 (Vlaams < 100 > Frans)
Stand achterbeen (sabelbenig < 100 > steil)
Spronggewrichten stand (nr buiten < 100 > nr binnen)
Spronggewrichten ontwikkeling (weinig < 100 > sterk)
Kootstand (week < 100 > recht)
Hoefvorm (smal < 100 > breed)
Verzenen (laag < 100 > hoog)
Omvang beenwerk (licht < 100 > zwaar)
Kwaliteit benen (voos < 100 > hard)
Stap: ruimte (weinig < 100 > veel)
Stap: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Stap: souplesse (weinig < 100 > veel)
Draf: ruimte (weinig < 100 > veel)
Draf: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Draf: souplesse (weinig < 100 > veel)



































Omschrijving Fokwaarde Betr score
vermogen (matig < 100 > veel)
afdruk (matig < 100 > veel)
techniekvoor (matig < 100 > veel)
techniekrug (matig < 100 > veel)
techniekachter (matig < 100 > veel)
werkwilligheid (matig < 100 > veel)
voorzichtigheid (matig < 100 > veel)
galopruimte (weinig < 100 > veel)
galopafdruk (weinig < 100 > veel)
galopsouplesse (weinig < 100 > veel)
offspring (weinig < 100 > veel)
Naam Geboortedatum