Detail

knipsel

NIRVANA C

Belgian Warmblood

knipsel

Hengstennummer

2334

Fokrichting

Springpaard



Voorgesteld door

CAMPOS EN ROSHOEVE NV


Dekstation

CRIA DE CABALLOS DE DEPORTE EN ROSHOEVE NV
ROSHOEVEDIJK 5, GEEL 2440,
CLARENCE C 421000185603
CARANO 210264591
KIRA XVII 210249895
CAPITOL I 210615475
VISION III 210082483
LAVALL I 210108186
MALTIA 210300775
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
COR DE LA BRUYERE
MAINZ 210608175
LANDGRAF I 210391966
MADAM 210517275
RAIMOND 210380760
DULDIGE 210403303
CINDERELLA VAN PAEMEL Z Z582304
CICERO Z568000
AIDA
CARTHAGO 210021987
RENDEZ-VOUS VAN PAEMEL
CORRADO I 210046185
CAPITALA 210210494
CAPITOL I 210615475
PERRA 210044578
RANDEL Z 319646984
GRANIE
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
CAPITOL I 210615475
RANIA 210094279
Omschrijving Fokwaarde Betr score
offspring
Stokmaat (klein < 100 > groot)
Model (vierkant < 100 > rechthoek)
Conditie (weinig < 100 > veel)
Hoofd (klein < 100 > groot)
Hoofd-halsverbinding (licht < 100 > zwaar)
Halslengte (kort < 100 > lang)
Halsbespiering (weinig < 100 > veel)
Halsrichting (verticaal < 100 > horizontaal)
Afwijkingschoft (plat < 100 > hoog)
Schoftlengte (kort < 100 > lang)
Schouderligging (recht < 100 > schuin)
Schouderlengte (kort < 100 > lang)
Ruglengte (kort < 100 > lang)
Verloop rug (diep < 100 > strak)
Verloop lendenen (zwak < 100 > sterk)
Kruisligging (plat < 100 > hellend)
Kruislengte (kort < 100 > lang)
Bespiering achterhand (weinig < 100 > veel)
Stand voorbenen 1 (bol < 100 > hol)
Stand voorbenen 2 (Vlaams < 100 > Frans)
Stand achterbeen (sabelbenig < 100 > steil)
Spronggewrichten stand (nr buiten < 100 > nr binnen)
Spronggewrichten ontwikkeling (weinig < 100 > sterk)
Kootstand (week < 100 > recht)
Hoefvorm (smal < 100 > breed)
Verzenen (laag < 100 > hoog)
Omvang beenwerk (licht < 100 > zwaar)
Kwaliteit benen (voos < 100 > hard)
Stap: ruimte (weinig < 100 > veel)
Stap: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Stap: souplesse (weinig < 100 > veel)
Draf: ruimte (weinig < 100 > veel)
Draf: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Draf: souplesse (weinig < 100 > veel)



































Omschrijving Fokwaarde Betr score
vermogen (matig < 100 > veel)
afdruk (matig < 100 > veel)
techniekvoor (matig < 100 > veel)
techniekrug (matig < 100 > veel)
techniekachter (matig < 100 > veel)
werkwilligheid (matig < 100 > veel)
voorzichtigheid (matig < 100 > veel)
galopruimte (weinig < 100 > veel)
galopafdruk (weinig < 100 > veel)
galopsouplesse (weinig < 100 > veel)
offspring (weinig < 100 > veel)
Naam Geboortedatum