Detail

knipsel

BALOUCASH V/D HUNTERS

Belgian Warmblood

knipsel

Fokrichting

Springpaard



Voorgesteld door

L.V.S.HUNTER'S STOETERIJ NV


Dekstation

NV L.V.S.HUNTER
SINT-PIETERSSTRAAT 4 , POPERINGE 8970,
BALOU DU ROUET 331331099
BALOUBET DU ROUET 89502905H
GEORGIA 330567595
GALOUBET A 60011039J
MESANGE DU ROUET
CONTINUE 330276190
GEORGETTE II 330874384
ALME 6650833
VITI
STARTER
BADINE
CONTENDER 210023884
FELICI 330545183
DOMINO Z 311929876
GEORGETTE 310868881
CHISBY 316816504
CASHMAN 310278689
WHISBY 330745787
CONTENDER 210023884
ARGENTINA 313310179
ARGENTINUS 313302680
WALLITA 330053972
CALYPSO II 210610574
GOFINE 210523770
ARGENTAN 310415867
WEINBRISE 317121167
ARGENTAN 310415867
DORLE 316918465
BALLYBOY XX
WALDETTE 3 338389465
Omschrijving Fokwaarde Betr score
offspring
Stokmaat (klein < 100 > groot)
Model (vierkant < 100 > rechthoek)
Conditie (weinig < 100 > veel)
Hoofd (klein < 100 > groot)
Hoofd-halsverbinding (licht < 100 > zwaar)
Halslengte (kort < 100 > lang)
Halsbespiering (weinig < 100 > veel)
Halsrichting (verticaal < 100 > horizontaal)
Afwijkingschoft (plat < 100 > hoog)
Schoftlengte (kort < 100 > lang)
Schouderligging (recht < 100 > schuin)
Schouderlengte (kort < 100 > lang)
Ruglengte (kort < 100 > lang)
Verloop rug (diep < 100 > strak)
Verloop lendenen (zwak < 100 > sterk)
Kruisligging (plat < 100 > hellend)
Kruislengte (kort < 100 > lang)
Bespiering achterhand (weinig < 100 > veel)
Stand voorbenen 1 (bol < 100 > hol)
Stand voorbenen 2 (Vlaams < 100 > Frans)
Stand achterbeen (sabelbenig < 100 > steil)
Spronggewrichten stand (nr buiten < 100 > nr binnen)
Spronggewrichten ontwikkeling (weinig < 100 > sterk)
Kootstand (week < 100 > recht)
Hoefvorm (smal < 100 > breed)
Verzenen (laag < 100 > hoog)
Omvang beenwerk (licht < 100 > zwaar)
Kwaliteit benen (voos < 100 > hard)
Stap: ruimte (weinig < 100 > veel)
Stap: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Stap: souplesse (weinig < 100 > veel)
Draf: ruimte (weinig < 100 > veel)
Draf: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Draf: souplesse (weinig < 100 > veel)



































Omschrijving Fokwaarde Betr score
vermogen (matig < 100 > veel)
afdruk (matig < 100 > veel)
techniekvoor (matig < 100 > veel)
techniekrug (matig < 100 > veel)
techniekachter (matig < 100 > veel)
werkwilligheid (matig < 100 > veel)
voorzichtigheid (matig < 100 > veel)
galopruimte (weinig < 100 > veel)
galopafdruk (weinig < 100 > veel)
galopsouplesse (weinig < 100 > veel)
offspring (weinig < 100 > veel)
Naam Geboortedatum
REBELLE VAN DE STOOKTE 28/04/2017
RAIN FACE VAN DE DREEF 12/05/2017
RIPLEY DE BALOUCASH 22/05/2017
RICARDO VAN DE KATTENBERG 30/03/2017
BELLISIMA VAN JONCKHOEVE Z 9/05/2017
RIHANNA VAN DE HUNTERS 18/04/2017
REVE DE MOI 3/07/2017
RAZZIA VAN DE HUNTERS 8/04/2017