Detail

knipsel

PRESTIGE VAN HET KLUIZEBOS

Belgian Warmblood

knipsel

Kleur

BRUIN



Hoogte

168

Voorgesteld door

VAN DE HEFFINCK - KLUIZEBOS


HALIFAX VAN HET KLUIZEBOS
HEARTBREAKER 89.4335
DALIDA VD HEFFINCK
NIMMERDOR 147
BACAROLE 83.4381
FETICHE DU PAS
OVANNA VAN DE HEFFINCK
FARN 210378459
RAMONAA 187
SILVANO 273
ORCHIDEE 14364
LE TOT DE SEMILLY
VOLTIGE DU PAS
DARCO
HAVANNA VAN DE HEFFINCK
MS FRANZISKA 210037597
CORRADO I 210046185
URTE I 210054982
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
MASETTO 210011776
OHRA 210010677
RANTZAU XX
QUENOTTE
CAPITOL I 210615475
KUERETTE 210209573
MONTANUS 210079972
EMITA 210451968
LANDGRAF I 210391966
BRIKSCHA 216578565

INFORMATIE MOEDERLIJN: HOL – 8829 & TRA – 141A

 

1° MOEDER: Ms Franziska

Nakomelingen: Contact vd Heffinck (Concept 2), gekeurde hengst, Jump. 1m60 – Lyona W (Lavall II), Jump. 1m40 – Anduril W (Aragorn II), Jump. 1m35 – Kanniewaarzijn (Aragorn II), Jump. 1m30

2° MOEDER: Urte I

Nakomelingen: Clinton (Corrado I), gekeurde hengst, Jump. 1m60 – Exclusief vd Heffinck (Orlando), gekeurde hengst        

3° MOEDER: Ohra (=Olympia 24), Jump. 1m50

Nakomelingen:

AANVERWANTE HENGSTEN: Catalani (Caretino) – Boris van het Kluizebos (Heartbreaker), Jump. 1m50 – Corvet (Windows vh Costersveld = Cornet Obolensky), Jump. 1m45

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Buttercup van de Heffinck (Quite Easy II), Jump. 1m40 – Janina (Cicero Z), Jump. 1m40 – Codex 22 (Consolidator), Jump. 1m50

 

Beoordeling moeder: Ms Franziska, °1997, 172cm

Ms Franziska is 21 jaar op het moment van de beoordeling maar toont nog veel expressie. De merrie is groot en zeer lang. De hals is lang en goed gespierd maar iets verticaal gesteld. De schoft is hoog en lang. De rug is lang en iets strak. Het kruis is zeer plat. De achterhand is zeer lang bespierd. Het beenwerk is goed ontwikkeld en hard. De beenstanden zijn voldoende correct maar de achterhand is iets achter de massa gesteld. De hoeven zijn breed en de verzenen iets laag. De bewegingen konden niet beoordeeld worden.

 

Type:

Prestige van ’t Kluizebos is een knappe, sportieve hengst die goed in het rechthoekmodel staat. Zijn front is mooi met een sprekend hoofd en een goedgevormde hals. De schoft is goed ontwikkeld. Hij mist nog iets verdiep en in het middenstuk kan hij iets sterker zijn. De achterhand is lang gespierd.

 

Beenwerk:

Het beenwerk vertoont ras en heeft lengte. In het voorbeen is hij iets recht gesteld. De voeten zijn voldoende ontwikkeld.

 

Bewegingen:

Hij kan iets ruimer stappen. De draf is soepel en voldoende ruim. De galop is vlot en ruim. Op de harde bodem stapt hij iets kort en de draf kan krachtiger zijn.

 

Springen in vrijheid:

In vrijheid springt hij attent en makkelijk. Hij heeft een goede voorbeentechniek en goed lichaamsgebruik. Hij toont voldoende vermogen.

 

Rijden onder het zadel:

Onder het zadel weet hij de ruiters te bekoren. Zijn looplust en Rittigkeit zijn zeer goed. De stap en draf zijn voldoende ruim en goed door het lichaam.  De galop is zeer goed en handig.

 

Springen onder het zadel:

Bij het springen onder het zadel is hij attent en toont hij een goede instelling. Hij heeft een goede voorbeentechniek. Het lichaamsgebruik kan soms beter zijn. Hij toont voldoende vermogen.

 

Prestige van het Kuizebos werd bekroond met de titel ‘eerste reserve kampioenhengst’. Het is een sportieve hengst met een prima instelling en goede reflexen op de sprong. Zijn pedigree staat garant voor springkwaliteit.   

Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum
1