Detail

knipsel

PELE VD WITHOEVE

Belgian Warmblood

knipsel

Kleur

ZWART



Hoogte

167

Voorgesteld door

DE BRABANDER JORIS EN BVB HORSES


HUNTERS' SCENDRO 316559307
SCENDIX 316103703
COLETHA
STAKKATO 319684593
DIXIE 317412487
CONTENDRO I 210149897
SINTHA 331311605993
SPARTAN 314209982
PIA 316549789
DINAR 311817579
PINIE 314808674
CONTENDER 210023884
BRAVO 210089487
SINGULAR JOTER 041527987
WIENERWOLKE 311913585
GRACE 317014000
GRAF TOP 311337993
FATYMA 310025992
GRAF GRANNUS 310748288
CAPRIAS 311333089
FALKLAND 314605787
INTERMEZZO 317015188
GRANIT (=GRANNUS 311307672)
GOLDMAEDEL 310367684
CALYPSO II 210610574
GERI 311336175
WANDERER 315100180
PIK DAME 314616078
DAUPHIN-F =IMPERATOR
WINDINA

INFORMATIE MOEDERLIJN: Narcilla-stam – HAN              

 

1° MOEDER: Grace

 Nakomelingen:

2° MOEDER: Fatyma

Nakomelingen:

3° MOEDER: Intermezzo

 Nakomelingen:

AANVERWANTE HENGSTEN: Nardo 14 (Nationalstolz) – Ben Hur  (Ben Shirin XX) – Laborant (Laika)

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Just Beau van de Kouterhoeve (Diamant de Semilly), Jump. 1m30 –

Elena van de Kouterhoeve (Wisconsin van Cruyenvelden), Jump. 1m35

 

Beoordeling moeder: Grace, °2000, verkocht

 

Type:

Pele vd Withoeve is een aansprekend vaderdier die voldoende in het rechthoekmodel staat. In de achterhand doet hij iets klassiek aan. Hij heeft een expressief hoofd. De hals is voldoende lang en iets verticaal gericht. De schouder-schoftpartij is goed ontwikkeld. In het middenstuk kan hij iets langer zijn. De achterhand is goed ontwikkeld.

 

Beenwerk:

Het beenwerk is droog en correct gesteld. Het beenwerk heeft lengte. De hoefvorm is goed.

 

Bewegingen:

De stap is vlot. Hij draaft makkelijk met ruimte en oprichting. De galop is ruim maar kan iets handiger zijn. Op de harde bodem is de stap ruim en correct en draaft hij met goede ruimte en afdruk.

 

Springen in vrijheid:

Hij springt met een goede beentechniek. Hij kan soms meer in de boog springen. Hij toont voldoende vermogen.

 

Rijden onder het zadel:

Onder het zadel scoort hij zeer hoog bij de ruiters. Zijn looplust en Rittigkeit zijn goed tot zeer goed. Zijn stap en draf zijn met goede ruimte en afdruk. Hij heeft een goede aangename galop.

 

Springen onder zadel:

Hij heeft veel reflexen op de sprong en een goed voorbeengebruik. Hij drukt de rug iets naar beneden op de sprong. Hij kan meer vermogen tonen.

Pele vd Withoeve is een aansprekende hengst die bij het rijden een uitstekende indruk naliet. Van hem wordt verwacht dat hij zijn goede rijdbaarheid, bewegingen en reactie aan zijn nafok doorgeeft.

Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum
1