Detail

knipsel

PHILEMON VAN T&L

Belgian Warmblood

knipsel

Kleur

BRUIN



Hoogte

166

Voorgesteld door

NV T. & L.


LAVALLINO TER KLOMP
CLEARWAY 210218393
SENORITA 421000216502
CAPITOL I 210615475
WODKA II 210065484
CORIANO 210145290
BALTIC 210038287
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
LORD 210394067
GERONA 2 210520670
CORRADO I 210046185
OPTION 210021277
CAPITOL I 210615475
SUEHNE 210048980
CHANTELLE VAN T&L
RICHEBOURG D'10
NIKITA
BAYARD D'ELLE
OPALINE DES PINS 80374301D
JOKINAL DE BORNIVAL
HAYLAND-L
DOUBLE ESPOIR
TOSCANE D'ELLE
GARITCHOU X (49,85%)
JASMINA
ALME 6650833
WOKINA
LURANO 313110377
LOTEUSI

INFORMATIE MOEDERLIJN:

 

1° MOEDER: Chantelle van T&L

Nakomelingen: Dysart van T&L (Deauville van T&L), Jump. 1m35 – Fontanel van T&L (Quincerot van T&L), Jump. 1m35

2° MOEDER: Nikita

Nakomelingen: Toulon (Heartbreaker), gekeurde hengst, Jump. 1m60 – Vancouver d’Auvray (Heartbreaker), gekeurde hengst, Jump. 1m60 – Nanteuil van T&L (Halifax van het Kluizebos), gekeurde hengst – Elle est Belle van T&L (Quincerot van T&L), Jump. 1m45

3° MOEDER: Hayland-L

Nakomelingen: Undertaker (Heartbreaker), Jump. 1m40

AANVERWANTE HENGSTEN: Deauville de la Vie (Salvador V), Jump.1m50

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Bambino van ’t Zorgvliet (Chin Chin), Jump. 1m60 – Gavardi van de Begijnakker (Clipper van de Begijnakker), Jump. 1m60 – Impuls vd Heffinck (Cooper van de Heffinck), Jump. 1m50 – Cortes van de Heffinck Z (Contact van de Heffinck), Jump. 1m60

 

Beoordeling moeder: Chantelle van T&L, °2002, 169 cm

Chantelle van T&L is 16 jaar op het moment van de beoordeling en verkeert in zeer goede conditie. Het is een sterke merrie die voldoende in het rechthoekmodel staat. Het hoofd is iets groot maar wel expressief. De hals is goed gespierd en geplaatst maar kon iets meer lengte hebben. De schoft en schouderpartij is goed ontwikkeld. De rug- en lendenpartij is sterk. De achterhand is lang gespierd. Het beenwerk is goed ontwikkeld en hard. De beenstanden zijn correct. De hoeven zijn goed gevormd. De verzenen zijn iets laag. De merrie stapt en draaft met voldoende ruimte en souplesse en met veel afdruk.

 

Type:

Philemon van T&L is een rijtypische hengst die goed in het rechthoekmodel staat. Hij heeft een mooi front met een goed gevormde hals en een sprekend hoofd. Hij heeft een goede lange schoft. Het middenstuk is voldoende lang en sterk. De achterhand is goed gespierd.

 

Beenwerk:

Het beenwerk is correct en in de goede verhoudingen. De hoeven zijn vooraan iets ongelijk.

 

Bewegingen:

In de stap kan hij iets meer souplesse hebben. Hij draaft vlot met ruimte, takt en evenwicht. De galop is goed maar iets gespannen. Op de harde bodem stapt en draaft hij voldoende ruim en met afdruk.

 

Springen in vrijheid:

In vrijheid springt hij iets wisselend. Hij heeft een goede voorbeentechniek en voldoende lichaamsgebruik. Hij toont voldoende vermogen.

 

Rijden onder het zadel:

Onder het zadel is de looplust en Rittigkeit  goed. Hij is goed aan het been maar het mondgevoel is matig. Zijn stap en draf zijn ruim en met goede afdruk. Zijn galop is krachtig.

 

Springen onder zadel:

Onder het zadel springt hij regelmatig met een goede voorbeentechniek en een goed lichaamsgebruik. Soms kan hij de sprong beter afwerken. Hij toont veel vermogen.

 

Philemon van T&L is een sterke hengst waarvan verwacht wordt dat hij inzet en kracht zal doorgeven.

Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum
1