Detail

knipsel

POKER DE MARIPOSA

Belgian Warmblood

knipsel

Kleur

VOS



Hoogte

171

Voorgesteld door

DE BRABANDER KOEN


NABAB DE REVE
QUIDAM DE REVEL
MELODIE EN FA 78141191X
JALISCO B 75000588W
DIRKA
ARTICHAUT
CARAVELLE
ALME 6650833
TANAGRA
NANKIN
ONDINE DE BAUGY
PIERREVILLE
JARIOSE
BEL AVENIR
UNIVERS
ILENA DE MARIPOSA
BERLIN (EX CASPAR)210274394
FLORA DE MARIPOSA
CASSINI I 210021688
ESTIA 210025090
FOR PLEASURE 310258786
ADELINE
CAPITOL I 210615475
WISMA 210059284
CARETINO 210242583
VARDANA 434209183
FURIOSO II 330433665
GIGANTIN 310734080
POWER LIGHT 319774088
QUIRINAL

POKER DE MARIPOSA

056-002-W00309228 BWP / 2463 -HGT

15/03/2015, VOS, 171cm

Vader: NABAB DE REVE, BWP, AMBASSADEUR

Moeder: ILENA DE MARIPOSA, BWP

  1. BERLIN (EX CASPAR)210274394, HOL

VMM. FOR PLEASURE 310258786, HAN

 

Fokker: KOEN DE BRABANDER, ZELE

Hengstenhouder: TEAN NIJHOF – C.A.M. VAN DEN OETELAER & KOEN DE BRABANDER, HANSEVELDE 6, 9240 ZELE – TEL. 052/446097 – GSM. 0477/393193

 

INFORMATIE MOEDERLIJN: 64 – BWP

 

1° MOEDER: Ilena de Mariposa, Jump. 1m50

Nakomelingen: Nestor de Mariposa (Elvis ter Putte), gekeurde hengst

2° MOEDER: Flora de Mariposa (For Pleasure), P-label, Jump. 1m60

Nakomelingen:

3° MOEDER: Adeline, P-label, Jump.YH 6y

Nakomelingen: Hermes de Mariposa (Canturo), gekeurde hengst, Jump. 1m50 – Inabelle de Mariposa (Stakkato), Jump. 1m60 – Daladin de Mariposa (Quidam de Revel), Jump. 1m45

AANVERWANTE HENGSTEN: Cantor de Mariposa (Cento), Jump. 1m60 – Matisse de Mariposa (Diamant de Semilly)

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Trezebees (Cash), Jump. 1m60 – Chopin de Mariposa (Cento) , Jump. 1m60 – Duc de Mariposa (Nabab de Reve), Jump. 1m60

 

Beoordeling moeder: Ilena de Mariposa, in buitenland (sport)

 

Type:

Poker de Mariposa is een grootramige hengst die ruim in het rechthoekmodel staat. Zijn romprichting is iets neerwaarts. De hals kan iets meer lengte hebben maar is voldoende gespierd. De schoft-schouderpartij is goed. Het middenstuk heeft lengte en is goed gespierd. De achterhand is goed ontwikkeld.

 

Beenwerk:

Het beenwerk heeft bot en goede lengte. Het beenwerk is correct gesteld. De hoeven zijn goed gevormd.

 

Bewegingen:

De stap is vlot en ruim. Hij draaft makkelijk met een zeer goed achterbeengebruik. De galop is ruim en krachtig gesprongen. Op de harde bodem stapt hij correct en draaft hij met goede afdruk.

 

Springen in vrijheid:

Hij springt met een voldoende voorbeentechniek en goed lichaamsgebruik. Hij zwaait goed uit op de sprong. Hij toont veel vermogen.

 

Rijden onder het zadel:

Bij het rijden onder het zadel is zijn Rittigkeit en mondgevoel goed. Zijn looplust is voldoende maar hij werd iets moe naar het einde toe. Zijn stap en draf zijn met voldoende ruimte en afdruk. De galop is voldoende ruim maar kan iets geslotener zijn.

 

Springen onder zadel:

Onder het zadel toont hij opnieuw zijn springkwaliteiten. Hij heeft een goede beentechniek en een goed lichaamsgebruik. Hij toont veel vermogen.

 

Poker de Mariposa werd uitgeroepen tot reserve kampioenhengst. Het is een hengst met veel kader die bij het springen zijn pedigree alle eer aandoet.

Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum
1