Detail

knipsel

PEPITTO VAN HET BOKT

Belgian Warmblood

knipsel

Kleur

DONKER BRUIN



Hoogte

168

Voorgesteld door

DHONDT STEVEN / KI STATION HET BOKT


Veilinghengst

THUNDER VAN DE ZUUTHOEVE
ARGENTINUS 313302680
JURA VAN ST.MAARTEN
ARGENTAN 310415867
DORLE 316918465
NIMMERDOR 147
LANDLADY 210211887
ABSATZ 310405260
WORMS 316449260
DUDEN II 310405560
WINTERROSE 316272758
FARN 210378459
RAMONAA 187
LORD 210394067
FABIOLIS 210457803
PAGENA 58 411437697
POLYGRAF 410761591
GRACE 410355485
POLYDOR 410014072
JADE 316303876
GROSSADMIRAL 410111779
MANDY 410883780
PILATUS 410174165
FATA MORGANA 411725067
JOACHIM 31040358
GRISELDIS 331311324071
GOLDLACK 410183068
WALDFEE 20100
MILAN 410176966
BASS 410004674

INFORMATIE MOEDERLIJN:

 

1° MOEDER: Pagena 58, Jump. 1m40

Nakomelingen: Marius 124 (Montender), Jump. 1m45, I-Squalls Estate Argena (Argentinus), Jump. 1m40

2° MOEDER: Grace, Jump. 1m30

Nakomelingen: Philanthrop 2 (Pharlap), Jump. 1m30

3° MOEDER: Mandy, Jump. 1m30

 Nakomelingen: Flying Fox K (Fabelhaft), Jump. 1m45 –     Rondo 233 ( Romant), Jump. 1m30 – Sandy (= Show Me Heaven) (Spitsbube), Dr. M (GER)

AANVERWANTE HENGSTEN:

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Bass (= Bless 2) (Bariton), Jump. 1m40 – Dream of Nymphenburg (Dark Fire), Dr. Prix St Georges

 

 

Beoordeling moeder: Pagena 58, °1997, 166 cm

Pagena 58 kan wat meer in het rechthoekmodel staan. De hals is voldoende lang en iets verticaal gericht. Het hoofd is fijn. De schoft-schouderpartij zijn voldoende ontwikkeld. De lendenpartij is voldoende sterk. Het kruis is iets plat en kort. De achterhand is goed gespierd. Het beenwerk is correct gesteld en met voldoende bot. Zij kan wel meer lengte in het beenwerk hebben.

 

Type:

Pepitto van het Bokt doet in type iets klassiek aan. Hij is een sterk gespierde hengst die voldoende in het rechthoekmodel staat. Zijn hals heeft voldoende lengte. Hij beschikt over goed verdiep en zijn middenstuk is gesloten. In de achterhand is hij sterk ontwikkeld.

 

Beenwerk:

Zijn fundament is droog en goed ontwikkeld. Het beenwerk heeft voldoende lengte. Het is correct gesteld.

 

Bewegingen:

De stap mist iets afdruk. De draf is voldoende ruim met iets weinig stuwing. De galop kan ruimer zijn. Op de harde bodem missen zijn bewegingen iets ruimte en actie.

 

Springen in vrijheid:

Hij springt met inzet en een goede voorbeentechniek. Het lichaamsgebruik is voldoende. Hij toont voldoende vermogen.

 

Rijden onder het zadel:

Onder het zadel is de looplust en Rittigkeit goed. Zijn stap en draf zijn voldoende met iets weinig kracht vanuit de achterhand. De galop is voldoende ruim maar kan iets meer gedragen zijn.

 

Springen onder zadel:

Hij springt met veel lossigheid en regelmaat. De voorbeentechniek en het lichaamsgebruik zijn goed. De achterbeentechniek is goed. Hij toont voldoende vermogen.

 

Pepito van het Bokt heeft een sterk gesloten bovenlijn. Hij heeft langs moeders- en vaderszijde goede springgenen.

Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum
1