Detail

knipsel

PENULTIMATE

Belgian Warmblood

knipsel

Kleur

BRUIN



Hoogte

167

Voorgesteld door

EQUINE VENTURES / KRISMAR STABLES


ULTIMATE DE KREISKER
OPIUM DE TALMA 02065654Y
QARESSE DE KREISKER
CARTHAGO 210021987
JOYEUSE 97020595F
DIAMANT DE SEMILLY
JUMPY DE KREISKER 97071288E
CAPITOL I 210615475
PERRA 210044578
QREDO DE PAULSTRA
MIDINETTE DEUX
LE TOT DE SEMILLY
VENISE DES CRESLES
QUITO DE BAUSSY
BETTY DE KREISKER 89565687R
ZSARA'H 04.05447
ELMSHORN 86.8173
SENITA 210068999
LORD 210394067
SANTA STRINGS 210096180
CHAMBERTIN 210097093
BENITA 210030387
LADYKILLER XX
VIOLA 210312961
CORVADO 210637276
ELGA 2105663
CAMBRIDGE 210012788
DESIREE VII 210060989
LATUS II 210066181
SARA 210107980

INFORMATIE MOEDERLIJN: 826 – HOL

 

1° MOEDER: Zsara’H, Jump. 1m35

Nakomelingen: Dulfina (Dulf van den Bisschop), Jump. 1m45

2° MOEDER: Senita

Nakomelingen:

3° MOEDER: Benita

Nakomelingen: Louping 3 (Lasandos), Jump. 1m45

AANVERWANTE HENGSTEN: Casilius (Casall), Jump. 1m60 – Caretino (Caletto II), Jump. 1m60 – Caridor (Caretino), Jump. 1m60

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Cosmic Order (Cartini), Ev. CIC3* – Cenito 4 (Cannavaros), Jump. 1m40 – Clear Concept (Clearway), Jump. 1m30

 

Beoordeling moeder: Zsara’H, 2004, 166 cm

Zsara’H is 14 jaar op het moment van de beoordeling en heeft een sportieve uitstraling. De merrie staat goed in het rechthoekmodel. Het hoofd is klein en de hoofd/halsverbinding licht. De hals is voldoende lang en goed geplaatst maar mist iets bespiering. De schoft is hoog en lang. De rug- en lendenpartij zijn goed gevormd. Het kruis is iets kort. De achterhand is lang gespierd. Het beenwerk is iets fijn maar wel hard. De beenstanden zijn correct met een iets gebogen achterbeen. De hoeven zijn goed gevormd. De verzenen zijn iets laag. De bewegingen konden moeilijk beoordeeld worden wegens einde dracht, maar de merrie lijkt over goede bewegingen te beschikken.

 

Type:

Penultimate is een sportieve hengst die ruim in het rechthoekmodel staat. Hij heeft veel front met een lange hals. De schoft is goed. In het middenstuk is hij iets lang en vlak. De achterhand is goed gespierd.

 

Beenwerk:

Het fundament is hard en sterk. Hij heeft veel lengte in het beenwerk. Het achterbeen staat iets achter de massa. De hoefvorm is goed.

 

Bewegingen:

De stap is soepel maar iets kort. Hij draaft gespannen met iets min ruimte en afdruk. De galop is goed en handig. Op de harde bodem stapt hij actief en is de draf te overhaast.

 

Springen in vrijheid:

Bij het springen in vrijheid heeft hij een voldoende voorbeengebruik. Het ruggebruik is goed. Hij kan iets meer doorspringen en af en toe gooit hij de achterhand scheef. Hij toont voldoende vermogen.

 

Rijden onder het zadel:

Tjdens het rijden is hij zeer werkwillig en is de Rittigkeit goed. Zijn stap en draf zijn voldoende ruim en met voldoende afdruk. De galop is goed.

 

Springen onder zadel:

Bij het springen onder het zadel heeft hij iets weinig pit. Hij kan sneller zijn in het voorbeen. Het lichaamsgebruik is voldoende. Hij kan zijn sprong mooier afwerken en kan meer vermogen tonen.

 

Van Penultimate wordt verwacht dat hij sportieve paarden zal leveren.

Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum
1