Detail

knipsel

ASCOT VAN DE HELLE 316559215

Belgian Warmblood

knipsel

Kleur

ZWART



Hoogte

167

Voorgesteld door

VAN DE HELLE NV


ARPEGGIO 411230695
ACORD II 210002687
PERLE 410249389
AHORN Z 310226079
RIBECKA 210000779
POWER 410685685
SCHALMEI 410757785
ALME 6650833
HEUREKA 430005560
CALYPSO I 210603473
GERLIS 210505970
PILOT 410084174
PERLE 410267078
SCHOENING 410156179
DORINA 411047181
QUIDAM'S DREAM 310139904
QUIDAM'S RUBIN 210128499
FIORELLA 331316882293
QUIDAM DE REVEL
HELVECIA 210114493
FEUEROPAL 312308688
LANDRAETIN
JALISCO B 75000588W
DIRKA
LANDGRAF I 210391966
BETTY I 210003787
WERTHER 313200373
INSA 312208079
LANDRAT 310414566
MARIANNE

INFORMATIE MOEDERLIJN: Agueda-stam HAN

 

1° MOEDER: Quidam’s Dream, Hauptstudbuch HAN

Nakomelingen: Ascot van de Helle (Arpeggio), gekeurde hengst

 

2° MOEDER: Fiorella, Hauptstudbuch HAN

Nakomelingen:

3° MOEDER: Landraetin

Nakomelingen: Sandrini (Sandro), gekeurde hengst – Welcome 20 (Wohlklang), Jump. 1m45

AANVERWANTE HENGSTEN: Marko (Marconi) – Milan (Marconi) – Der Champ (Davignon)

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Wega (Wrede), Jump. 1m45 – Parodie (Paradiso), Jump. 1m35 – Coco (Contendro), Jump. 1m45

 

Beoordeling moeder: Quidam’s Dream, °2004, 165 cm

Score opname hoofdstamboek Hannover 2017 (schaal op 10):

Hoofd – 7, Hals – 7, Schoft – 6, Kader – 6, Voorbenen – 7, Achterbenen – 6

Type ras en geslacht – 6, Lichaamsbouw – 6, Correctheid bewegingen – 6, Souplesse en Impuls – 5, Stap – 7, Algemene indruk en ontwikkeling – 6

 

Type:

Ascot van de Helle is een modene sportieve hengst die goed in het rechthoekmodel staat. Hij heeft een aansprekend front met een mooie halsvorm en een snittig hoofd. De schoft-schouderpartij is goed ontwikkeld. Het middenstuk is sterk en de achterhand is goed gespierd.

 

Beenwerk:

Het beenwerk is hard en droog. Het beenwerk is correct gesteld en heeft goede lengte. De voeten zijn goed gevormd .

 

Bewegingen:

Zijn bewegingen zijn zeer goed. De stap is ruim met goede afdruk. De draf is lichtvoetig met evenwicht en veel afdruk. De galop is goed gesprongen maar iets overhaast. Op de harde bodem stapt hij correct en draaft hij met ruimte en afdruk.

 

Springen in vrijheid:

Bij het springen in vrijheid  heeft hij voldoende reflexen. De beentechniek is goed maar het ruggebruik kan beter.  Hij kan iets meer vermogen tonen.

 

Rijden onder het zadel:

Onder het zadel zijn de looplust en Rittigkeit  zeer goed. De stap en draf hebben ruimte en souplesse. De galop is lichtvoetig en met veel evenwicht.

 

Springen onder zadel:

Bij het springen onder het zadel is hij attent en voorzichtig. Hij heeft een voldoende voorbeentechniek. Hij kan iets meer door de rug springen. Hij kan iets meer vermogen tonen.

 

Deze ook voor Hannover gekeurde Ascot van de Helle valt op in type en bewegingen en laat veel inzet zien bij het rijden.  

Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum
1