Detail

knipsel

CHAPPER 810024515

Belgian Warmblood

knipsel

Kleur

BRUINSCHIMMEL



Hoogte

166

Voorgesteld door

ROSHOEVE NV - VAN DEN OETELAAR CAM


CHAP II
CELLESTIAL 330999594
CORA 310277990
CANTUS 210128881
WILETT 410940680
CONTENDER 210023884
ANTCA 310680384
CALETTO I 210604175
MONOLINE 210111775
WINDESI XX
DORIS 410176974
CALYPSO II 210610574
GOFINE 210523770
ANSAS 313319780
ELFE 312703080
PIPPILOTTA 811004204
ASTI SPUMANTE 331104595
PETTICOAT 816102693
ARGENTINUS 313302680
EDELBILD 330243591
ROMANOFF J 818000787
PURE LOVE 310886783
ARGENTAN 310415867
DORLE 316918465
LANDFRIEDEN 210006184
EDELWELT 30231784
RAMIN 410198279
PORTUGAL XX
PIK BUBE 314600373
GROSSE LIEBE

INFORMATIE MOEDERLIJN:

 

1° MOEDER: Pippilotta, Jump. 1m40

Nakomelingen:

2° MOEDER: Petticoat

Nakomelingen:

3° MOEDER: Pure Love

Nakomelingen:

AANVERWANTE HENGSTEN: Wanninger (Wenzel), Dr. Grand Prix – Winrich (Wenzel) – Jacquare (Mephistopheles)

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Lanciero 2 (Lancer II), Dr. Grand Prix – Diabolo 16 (Duellgraf), Spr. 1m45 –         Abadan 3 (Ass), Spr. 1m30

 

Beoordeling moeder: Pippilotta, °2004, merrie in buitenland

 

Type:

Chapper is een imponerende rijtypische hengst die goed in het rechthoekmodel staat. Hij heeft veel front met een lange, iets verticale hals en een expressief hoofd. De schoft is lang. De rug- en lendenpartij is goed gemaakt. In de achterhand heeft hij een lange broekspier.

 

Beenwerk:

Het beenwerk heeft voldoende bot en staat in de goede verhoudingen. Hij is correct gesteld. De voeten hebben veel hiel.

 

Bewegingen:

In de stap heeft hij ruimte en afdruk. Hij draaft makkelijk met ruimte, oprichting en afdruk. De galop is ruim en actief. Op de harde bodem plaatst hij in stap het rechtervoorbeen iets naar buiten. De draf heeft voldoende ruimte en afdruk.

 

Springen in vrijheid:

Bij het vrijspringen gaat hij iets moeizaam door de lijn. Hij kan iets sneller zijn in het voorbeen en houdt het hoofd hoog op de sprong. Het ruggebruik is voldoende. Hij toont voldoende vermogen.

 

Rijden onder het zadel:

De looplust en de Rittigkeit zijn middelmatig en hij geeft vaak verzet. De stap en draf zijn voldoende ruim. De galop is goed gesprongen.

 

Springen onder zadel:

Bij het springen onder het zadel is hij iets gespannen en te veel naar voor. Hij heeft een snelle reactie in het voorbeen. Op de sprong houdt hij het hoofd iets hoog. Hij maakt zijn sprong achteraan voldoende af. Hij toont goed vermogen.

 

Chapper is een hengst met veel persoonlijkheid die bij ontspanning laat zien wat  in zijn mars heeft.  

Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum
1