Detail

knipsel

KALLE 201504081

Belgian Warmblood

knipsel

Kleur

ZWARTBRUIN



Hoogte

165

Voorgesteld door

ROSHOEVE NV - VAN DEN OETELAAR CAM


CLINTON 210236093
CORRADO I 210046185
URTE I 210054982
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
MASETTO 210011776
OHRA 210010677
RANTZAU XX
QUENOTTE
CAPITOL I 210615475
KUERETTE 210209573
MONTANUS 210079972
EMITA 210451968
LANDGRAF I 210391966
BRIKSCHA 216578565
DORKAS
STAKKATO 319684593
OKRA 96.10220
SPARTAN 314209982
PIA 316549789
CONCORDE 84.4140
RAGNA II 410485689
SERVUS 310408161
GOTTHILDE
PYGMALION 100005081
GOLDFEDER 310314981
VOLTAIRE 356
FLYER 4930
POLYDOR 410014072
RAGNA 410144279

INFORMATIE MOEDERLIJN:

 

1° MOEDER: Dorkas, Prok KWPN, Jump. 1m30

Nakomelingen:

2° MOEDER: Okra

Nakomelingen:  Waldo van Dingen (Tolano van ’t Riethof), gekeurde hengst, Jump. 1m45

3° MOEDER: Ragna II

Nakomelingen: Emo (Vleut), gekeurde hengst, Jump. 1m50 – Ragnus (Concorde), Jump. 1m60 – Splinter (Concorde), Jump. 1m60 – Trotyl (Concorde), Jump. 1m40 – Chagall (Vleut = Guccio), gekeurde hengst

AANVERWANTE HENGSTEN: Rigoletto (Renaldo) – Flamenco 103 (Florestan I)

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Chablis du Lys (Champion du Lys), Jump. 1m60 – Air Dancer (Alexis Z), Jump. 1m45 – Donna Drossa (= Donna D), Jump. 1m55 – Lancelot 200 (Lancer III), Jump. 1m60

 

Beoordeling moeder: Dorkas, °2008, 166 cm, merrie in buitenland

 

Type:

Kalle mist in type iets persoonlijkheid en snit. Hij kan iets meer in het rechthoekmodel staan. De hals is iets diep aangezet. Hij heeft een goed ontwikkelde schoft en veel verdiep. In het middenstuk is hij sterk gemaakt. De achterhand is goed gespierd.

 

Beenwerk:

Zijn fundament is goed ontwikkeld en is correct gesteld. Het beenwerk kan meer lengte hebben. De voeten zijn voldoende groot.

 

Bewegingen:

De stap is vlot. Zijn draf is ruim en met goede takt en afdruk. De galop is voldoende ruim en energiek.  Op de harde bodem stapt hij makkelijk en correct en draaft hij actief en met goede afdruk.

 

Springen in vrijheid:

Bij het vrijspringen toont hij veel inzet en is hij attent. Hij heeft een goede beentechniek en een goed lichaamsgebruik. Hij toont voldoende vermogen.

 

Rijden onder het zadel:

Onder het zadel is hij gespannen. Zijn inzet en Rittigkeit zijn middelmatig maar dit verbetert bij ontspanning. Hij is gevoelig en iets bang in de mond. Zijn stap en draf missen iets ruimte. Hij galoppeert soepel.

 

Springen onder zadel:

Bij het springen onder de man is hij iets hectisch en laat hij zich moeilijk opnemen na de sprong. Hij heeft veel reactie op de sprong. Zijn voorbeentechniek is zeer goed. Het lichaamsgebruik is goed. Hij toont voldoende vermogen.

 

Kalle springt in het oog met zijn snelle reflexen op de sprong.

Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum
1