Detail

knipsel

CARIATI D'ELSENDAM Z Z55597015

Belgian Warmblood

knipsel

Kleur

SCHIMMEL



Hoogte

165

Voorgesteld door

DE BRABANDER JORIS & HARAS D'ECAUSSINNES


WINDOWS VH COSTERSV. = Cornet Obolensky D'12
CLINTON 210236093
RABANNA VAN COSTERSVELD
CORRADO I 210046185
URTE I 210054982
HEARTBREAKER 89.4335
HOLIVEA VAN COSTERSVELD
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
MASETTO 210011776
OHRA 210010677
NIMMERDOR 147
BACAROLE 83.4381
RANDEL Z 319646984
GUDULA O 5390
COSA NOSTRA 180060108
CONTENDRO I 210149897
CAPRAMIRA 210001692
CONTENDER 210023884
BRAVO 210089487
CARTHAGO 210021987
RAMONA 210060579
CALYPSO II 210610574
GOFINE 210523770
REICHSGRAF 210264782
OFARIM 210067377
CAPITOL I 210615475
PERRA 210044578
LORD 210394067
DORID 210428303

INFORMATIE MOEDERLIJN: 5054 – HOL

 

1° MOEDER: Cosa Nostra

Nakomelingen:

2° MOEDER: Capramira, Jump. 1m50

Nakomelingen: Cypriana 3 (Lord Pezzi), Jump. 1m50 – Caprobina (Quidam’s Rubin), Jump. 1m45 – Sid du Hus (Sandro Boy), Jump. 1m35 – Quizmaster (Quincy), Jump. 1m40

3° MOEDER: Ramona

Nakomelingen: Caralo (Casino), Jump. 1m40 – Copado 5 (Cento), Jump. 1m50

AANVERWANTE HENGSTEN: Cardino 5 (Carthago), Jump. 1m50 – Con Victor (Corde) – Tinka’s Hero Z (Tinka’s Boy), Jump. 1m35

AANVERWANTE SPORTPAARDEN:  C.I.E.C.Caros Ass (Caretino), Jump. 1m60 – French Boy (Franklin), Ev. CCI3* – Campari 220 (Caretino), Jump. 1m60

 

 

Beoordeling moeder: Cosa Nostra, °2008, 169 cm

Cosa Nostra is tien jaar op het moment van de beoordeling. Ze is ruim ontwikkeld en rijtypisch. De romprichting is iets neerwaarts, terwijl de hals verticaal gesteld is. De schouder is iets recht gesteld. De schoft, rug en lendenen zijn goed gevormd. Het kruis is plat en iets kort. De achterhand is lang gespierd. Het beenwerk is goed ontwikkeld maar kon iets droger zijn. De beenstanden zijn correct. De hoeven zijn breed en goed gevormd. Ze beweegt met voldoende ruimte en afdruk maar kon meer souplesse tonen.

 

Type:

Cariati d’ Elsendam Z is een voldoende rijtypische hengst die goed in het rechthoekmodel staat. In type mist hij snit en hij kan meer hengstuistraling hebben.  De hals is voldoende lang. De schoft heeft voldoende lengte.  Het middenstuk is sterk. In de achterhand is hij klassiek gemaakt met een hoge staartinplanting.

 

Beenwerk:

Het beenwerk heeft veel bot. De hoeven zijn voldoende groot. Hij heeft voldoende lengte in het beenwerk.

 

Bewegingen:

Hij stapt met veel lossigheid. Hij draaft sterk met voldoende ruimte en veel afdruk. Hij galoppeert ruim en met kracht. Op de harde bodem is de stap goed, maar draaft hij met iets weinig tact.

 

Springen in vrijheid:

Bij het vrijspringen laat hij veel kwaliteit zien. Hij springt met goede voorbeentechniek en een goed lichaamsgebruik. Hij zwaait de achterhand goed uit. Hij toont veel vermogen.

 

Rijden onder het zadel:

Onder het zadel is de looplust goed en maar laat hij zich niet zo makkelijk bewerken. De stap en draf zijn goed met voldoende afdruk. Hij brengt de achterhand goed onder in galop.

 

Springen onder zadel:

In de springproef toont Cariati d’Elsendam Z veel reactie. Hij heeft een goede voorbeentechniek en een goed lichaamsgebruik. Hij is voorzichtig en toont veel vermogen.

 

Cariati d’Elsendam Z  is een goede springer die uit een uitstekende merrielijn komt.

Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum
1