Detail

knipsel

PANTHERO VAN DE VOGELZANG

Belgian Warmblood

knipsel

Kleur

SCHIMMEL



Hoogte

168

Voorgesteld door

MEERDAALHOF CVBA EN JORIS DE BRABANDER


BELANTIS 570228709
BENETTON DREAM 315131304
PHILHARMONIE 212904
BRENTANO II 314403183
ROTKAPPCHEN 312305201
EXPOSE 210094997
PIROUETTE 570313698
BOLERO 310111275
GLOCKE 314405173
ROTSPON 310112695
DORNROSCHEN 316796396
EXKURS 210005193
DORETTE 210102889
SANDRO HIT 330471993
PAMINA 54010489
LINDENAU VAN DE VOGELZANG
QUATERBACK 457000206303
DACRIN VAN DE VOGELZANG
QUATERMAN 570347999
PASSIONATA
DE NIRO 310590093
FANNY
QUANDO-QUANDO 330735695
RAUBERBRAUT
BRANDENBURGER 330313488
POESIE 570095292
DONNERHALL 330887081
ALICANTE 310183478
JOVIAL D'AUBRY 75000406T
ROSA

INFORMATIE MOEDERLIJN:

 

1° MOEDER: Lindeneau van de Vogelzang, Elite, Dr. YH 6y

 Nakomelingen:

2° MOEDER: Dacrin van de Vogelzang, E-label

Nakomelingen: Feline van de Vogelzang (Wolkentanz II), Dr. Prix St. Georges

3° MOEDER: Fanny, E-label, Dr. Z

Nakomelingen:

AANVERWANTE HENGSTEN:

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Lehndorff van de Vogelzang (Quaterback), Dr. Prix St. Georges – Kadans van de Vogelzang (Quaterback), Dr. M10 – B-Wolkeniro van de Vogelzang (Wolkentanz), Dr. Inter. I – Flugel van de Witte Poort (Wandor van de Mispelaere), Ev. CIC2*

 

 

Beoordeling moeder Lindenau vande Vogelzang, °2011, 169 cm

Lindenau van de Vogelzang is een rijtypische merrie die goed in het rechthoekmodel staat. Zij heeft een lichte hoofd-halsverbinding. De hals is goed gevormd en heeft lengte. De schoft is voldoende ontwikkeld en de schouder is goed gelegen. In de rug kan zij iets sterker zijn. De achterhand is goed ontwikkeld. Het beenwerk staat goed in de verhoudingen en is correct. Ze stapt sterk met ruimte en afdruk. Zij draaft met ruimte en tact.

 

Type:

Panthero van de Vogelzang is een nog jeugdige snittige hengst die voldoende in het rechthoekmodel staat. De hals is goed gevormd maar kan iets meer lengte hebben. Hij heeft een sprekend hoofd. De schoft is goed ontwikkeld. De schouder is goed gelegen en heeft lengte. De rug en lendenen zijn voldoende sterk. Het kruis is lang.

 

Beenwerk:

Het beenwerk is hard en en droog. De lengte van het beenwerk is goed en het is correct gesteld. De voeten zijn goed gevormd.

 

Bewegingen:

De stap is ruim en goed gesloten. Hij draaft met voldoende afdruk en ruimte, maar kan soms moeilijk de kadans houden. Hij heeft een handige galop die voldoende ruim en bergop is. Op de harde bodem zijn de stap en draf met voldoende afdruk.

Bij het longeren laat hij een goed ontspannen stap zien. In de draf kan hij het achterbeen iets sterker  onderplaatsen. Hij heeft een vlotte galop die iets meer oprichting kan hebben.

 

Rijden onder het zadel:

Onder het zadel heeft hij een aangenaam karakter en laat hij zich goed bewerken. Hij heeft voldoende looplust en zelfhouding. Zijn actieve stap is ruim en met goede afdruk. Hij draaft met voldoende oprichting. De draf is ruim en soepel maar kan iets meer afdruk hebben. Hij galoppeert met veel inzet. Deze is ruim en goed bergop gesprongen.

 

Met zijn goede inzet en zijn prima stap en galop is Panthero van de Vogelzang een aanwinst voor de dressuurfokkerij.

 

Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum
1