Detail

knipsel

MENTOR

Belgian Warmblood

knipsel

Kleur

BRUIN



Hoogte

168

Voorgesteld door

ROSHOEVE NV - VAN DEN OETELAAR CAM


MILLENNIUM 90043408
EASY GAME 90081903
MERLE 090223494
GRIBALDI 09701693
EVITA XII 093267498
RAVEL 090156081
MAZURKA MAGICA 090230587
KOSTOLANY 90303485
GONDOLA II 090692172
SCHWADRONEUR 343
ELICA 093461392
MAHAGONI 090094174
RAUHE 090582870
CONSUL 090208980
MARUSSJA 090757072
FLYING PRINCESS
FLORESTAN I 435126286
TIRANA 411220491
FIDELIO 310120178
RAUTE 430531179
TIVOLI 410558483
GRAEFIN 410373287
FURIOSO II 330433665
LAURA 318003273
RHEINGOLD 430053774
GODE 430056171
TAIPAN XX
RETA 411523763
GRAZIANO 314407776
GOLDFEE 410502181

INFORMATIE MOEDERLIJN:

 

1° MOEDER: Flying Princess, Dr. M** (GER)

Nakomelingen:

2° MOEDER: Tirana

Nakomelingen:

3° MOEDER: Graefin

Nakomelingen:  Willi Winzing (Wilander), Jump. 1m45 –    Windoso (Wilander), Jump. 1m30

AANVERWANTE HENGSTEN:

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Chelsea K ( Canaris), Jump. 1m45 – Big Red (Ludwig von Bayern), Jump. 1m60 – Altobelli (Apart), Jump. 1m45

 

Beoordeling moeder: Flying Princess, 2004, merrie in buitenland

 

Type:

Mentor is een nog jeugdige hengst die voldoende in het rechthoekmodel staat. Hij heeft iets weinig oprichting in het front en mist iets hengstuitstraling. De hals heeft voldoende lengte. De schouder is voldoende lang en schuin. Het middenstuk heeft voldoende lengte. De achterhand is sterk gespierd.

 

Beenwerk:

Het beenwerk is fijn en hard. De lengte in het beenwerk is voldoende. In het voorbeen staat hij iets hol. De hoefvorm is voldoende.

 

Bewegingen:

Hij stapt voldoende ruim maar met weinig oprichting. Hij draaft makkelijk met voldoende ruimte en afdruk maar met iets weinig souplesse in het lichaam. De galop is voldoende ruim maar iets weinig bergop en hij kan beter schakelen. Op de harde bodem stapt hij voldoende ruim en in de draf heeft hij goede afdruk en veel takt.

Aan de longe is de stap goed. Hij draaft sterk met een goede houding en goede draagkracht. Hij galoppeert voldoende ruim maar kan  iets meer oprichting tonen.

 

Rijden onder het zadel:

Onder de testruiters is de looplust en Rittigkeit van Mentor voldoende. In de bewegingen kan hij meer bergop lopen. De stap is voldoende ruim en met afdruk. Hij draaft voldoende ruim en met een goede beentechniek. In de galop kan hij goed schakelen en is hij handig.

 

Mentor is een nog jeugdige hengst die in zijn bewegingen een goede beentechniek laat zien. 

Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum
1