Detail

knipsel

HAVANNA V/D BROUWERSHOEVE

Belgian Warmblood

knipsel

Kleur

BRUIN



Hoogte

166

Voorgesteld door

DEKKERS ERIK


GRISELDI 610037992
GROSSO Z
GALINA 3113311776
GOLIATH Z 430097475
FUECHSIN 310104573
GRAPHIT 310412264
DUENENSTADT 316910165
GRAF GOTTHARD 311308671
HEUREKA 430005560
FURIOSO II 330433665
LISSABON 317132867
GRANDE 310403258
FRUTANA 316294358
DUDEN I 310404359
WALDKIND 316508761
CASHIBANTA 980341.98
CASH 210082087
DALIENA 941494.94
COR DE LA BRUYERE
G-LANDGRAEFIN (GIPSY)
DIBANTOS 940026.90
IRALIENA 90.8346
RANTZAU XX
QUENOTTE
LADYKILLER XX
WARTHBURG 210320903
DAIMLER 85.1121
ABANTA 89.39
ZELHEM 81.355
ELIENA 86.182

INFORMATIE MOEDERLIJN:  Floriaantje-stam KWPN

 

1° MOEDER: Cashibanta

Nakomelingen: Havanna v/d Brouwershoeve (= D&J Havanna), Jump. 1m60

2° MOEDER: Daliena

Nakomelingen:

3° MOEDER: Iraliena, Ster Sport(Dr) KWPN

Nakomelingen: Wiriena (San Remo), Dr. Z2 (NL), Jump. 1m30

AANVERWANTE HENGSTEN: Upper-Class (Polansky), Dr. ZZL (NL)

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Nicky (Democraat), Jump. 1m40 – Barlo Mascha V (Cartano), Jump. 1m30 – Vitesse (Negro), Ev. CIC3* – Whitney V (Abke), Jump. 1m30 – Capetown (Rubiquil), Dr. LT (NL)

 

Beoordeling moeder: Cashibanta, °1998, merrie verkocht

 

Prestaties:

Havanna v/h Brouwershof, die de sportnaam D&J Havanna draagt, wordt uitgebracht door Dries Dekkers. Dit jonge duo startte hun springcarrière in 2011. Zij hebben al een uitgebreid palmares op hun naam geschreven met tal van overwinningen en ereplaatsen. Zijn voornaamste resultaten van de afgelopen jaren zijn:

– 2017: 1ste plaats 1m50 CSI3*Opglabbeek, 6de plaats 1m50 Finale BK Sen. Lanaken, 1ste plaats 1m45

CSN Zandhoven, 1ste plaats 1m45 CSN Opglabbeek, 1ste plaats 1m45 CSN Duisburg, 2ste

plaats 1m45 CSI3* Bethune, …

– 2016: 2de plaats 1m50 CSI3* Lummen, 3de plaats 1m45 CSI2* Opglabbeek, 2e CSI2* 2016 Hasselt

(BEL) (1.40m); ….

 

Exterieur:

Havanna v/d Brouwershoeve werd in goede conditie voorgebracht. Hij heeft voldoende snit maar kan  meer kader en formaat hebben. Zijn front is goed met goedgevormde hals. Hij heeft een goede schoft.  In de bovenlijn is hij sterk gesloten. Zijn beenwerk heeft voldoende kwaliteit. De hoeven zijn iets ongelijk en klein. Op de harde en zachte bodem zijn de stap en draf iets beperkt in ruimte.

 

Havanna v/d Brouwershoeve is een hengst die met zijn jonge ruiter Dries Dekkers sterk presteert.  Hij springt met veel inzet en respect.

Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum
SANTOS D&J 24/05/2018
SUPER BOY D&J 1/06/2018
1