Detail

knipsel

CHAITON F Z Z55699213

Belgian Warmblood

knipsel

Kleur

SCHIMMEL



Hoogte

174

Voorgesteld door

HENGSTH. ERIC EN FREDERIK DEKENS BVBA


CLINTON 210236093
CORRADO I 210046185
URTE I 210054982
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
MASETTO 210011776
OHRA 210010677
RANTZAU XX
QUENOTTE
CAPITOL I 210615475
KUERETTE 210209573
MONTANUS 210079972
EMITA 210451968
LANDGRAF I 210391966
BRIKSCHA 216578565
HEAVEN OF FERNANTES Z Z55806809
HEARTBREAKER 89.4335
AIDA
NIMMERDOR 147
BACAROLE 83.4381
CORRADO I 210046185
CAPITALA 210210494
FARN 210378459
RAMONAA 187
SILVANO 273
ORCHIDEE 14364
COR DE LA BRUYERE
SOLEIL 210123680
CAPITOL I 210615475
RANIA 210094279

INFORMATIE MOEDERLIJN: 8762 – HOL

 

1° MOEDER: Heaven of Fernantes Z

Nakomelingen: Chaiton F Z (Clinton), approved stallion

2° MOEDER: Aida

Nakomelingen: Cindarella C (Cicero Z), Jump. 1m50

3° MOEDER: Capitala

Nakomelingen: Bypas de Guldenboom (Gribaldi), Jump. 1m30 – E Cantate de Guldenboom (Conan Z), Jump. 1m50 – Hyperium van de Guldenboom  (=Dillinger) (Contender), Jump. 1m60 – Imperator 84 (Canturano), Jump. 1m45

AANVERWANTE HENGSTEN: Nirvana C (Clarence) – Lavirco (Levantos I), Dr. Grand Prix – Carraci (Caretino), Jump. 1m50

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Cyrus L (Cartani), Jump. 1m60 – Franklin II (Farnese), Jump. 1m60 – Costo Rico (Classido), Jump. 1m60

 

Beoordeling moeder: Heaven of Fernantes Z, °2009, 168 cm

Heaven of Fernantes Z is een voldoende ontwikkelde merrie die voldoende in het rechthoekmodel staat. De hals heeft voldoende lengte en het hoofd is fijn. De schoft-schouderpartij is goed. Het middenstuk is sterk. Het kruis is iets kort. Het beenwerk is hard en correct gesteld. Het staat in de goede verhoudingen. De hoefvorm is goed. De stap en draf hebben ruimte en souplesse.

 

Type:

Chaiton F Z is een sterk ontwikkelde grootramige hengst die goed in het rechthoekmodel staat. Hij heeft veel hengstuitstraling. In het front is hij royaal ontwikkeld. De schoft-schouderpartij is goed. Hij heeft veel verdiep. Het middenstuk is lang. In de achterhand kan hij mooier zijn met een hellend kruis en hoge staartinplanting.

 

Beenwerk:

Het beenwerk heeft veel bot maar kan iets rassiger zijn. Het beenwerk heeft veel lengte en  is correct gesteld. De hoeven zijn royaal ontwikkeld.

 

Bewegingen:

De stap is ruim. Hij draaft met ruimte en met afdruk. De galop is ruim en sterk gesprongen. Op de harde bodem beweegt hij makkelijk met goede ruimte en afdruk.

 

Rijden onder het zadel:

Onder het zadel laat hij een goede mentaliteit zien en is hij iets speels in de mond. Zijn Rittigkeit en inzet zijn goed. De stap en draf zijn goed tot zeer goed. De galop is ruim en voldoende sterk.

 

Springen onder zadel:

Tijdens het springen onder het zadel is hij attent en toont hij veel kwaliteit. Hij heeft een goede voorbeentechniek en lichaamsgebruik. Hij toont veel vermogen.

 

Chaiton F Z is opnieuw een geslaagde Clinton-Heartbreaker combinatie. Hij beschikt over een goede instelling en de nodige springkwaliteiten.

Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum
REMEMBER VAN KESTERHEIDE 1/04/2017
RIVANAH V STAL ROOBAERT 15/05/2017
ROYAL VAN 'T SOLHEIDE 9/05/2017
RAYSINAA DES BRIGANNES 10/05/2017
RATATA AB DE BARISY 30/06/2017
ROMAIN CAHIRA 17/05/2017
RAYTHON AB 18/05/2017
ROMEO VAN HET ROVERSNEST 24/05/2017
ROBAN VAN DE RISPEN 20/05/2017
CAHLISTA Z 9/02/2017
ROXY DU BAIL 27/05/2017
REVENTON AC 3/06/2017
ROOSJE VAN SINT-ANNA 29/03/2017
ROMEO VAN SINT-ANNA 29/03/2017
RIMINI VD DONKHOEVE 27/06/2017
ROBINA VD DONKHOEVE 27/06/2017
REY VD DONKHOEVE 19/06/2017
ROIJA VD DONKHOEVE 26/03/2017
RAPIDO VD DONKHOEVE 8/07/2017
RAYLEY DE JERRILY 16/04/2017
ROYCO VAN DEN DAEL 1/06/2017
REGON M 29/05/2017
ROCKTILLE VAN STAL PETIT BRECK 9/06/2017
ROXETTE VAN DE ACHTERHOEK 31/05/2017
REMEMBER ME BY G&F 2/07/2017
REVE D'OR 24/04/2017
RADIEUSE DU LOUCHIER 15/06/2017
RENZA VAN HET GROOTHEIDE 1/06/2017
RINA M 5/06/2017
SKYFALL VAN DE STEENBERG 20/03/2018
RASPOETIN VAN 'T NEERHOF 10/09/2017
SPIRIT VAN 'T FARSENHOVEN 7/04/2018
WOODY ALLEN VAN DUYVERSPUTTEN 12/05/2018
STELLA VAN DE WINTERKEER 4/05/2018
SANS SOUCI DE MARVIC 12/06/2018
STARBUCKS VAN 'T LAERENHOF 21/04/2018
SAMIKA VAN 'T LAERENHOF 23/04/2018
SHADOW VAN KESTERHEIDEN 20/06/2018
SINAKI VAN DEN DAEL 15/05/2018
CHAYENNE F D' AUGUSTIJN Z55293618 14/05/2018
SHELTON DD 24/04/2018
SIERRA NEVADA VAN'T SOLHEIDE 7/05/2018
SUPREME DE GULDENBOOM 27/06/2018
SECRET PASSION VD BROUWERHOEVE 30/04/2018
SUSTAINABLE SOLINTON VD BROUWERSHOEVE 17/03/2018
SEMTEX TER HEIDE 19/06/2018
WATCH ME VAN DUYVERSPUTTEN 11/07/2018
SARISE VAN DE DAEL 1/06/2018
SABASTIAN VAN DEN DAEL 15/05/2018
SALAMON VAN DEN DAEL 1/05/2018
SUMMER DREAM 2/07/2018
WINNI VAN DEN DAEL 19/07/2018
SIRIUS AC/WB 26/06/2018
SKY VAN HET BERGHOMHOF 14/07/2018
RIVERDALE VAN 'T MOLSBROEK 1/07/2017
STAR LIGHT V/D POTAARDE 29/04/2018
SPEEDY VAN KLAPSCHEUT 10/07/2018
SOLEIL S&T 23/04/2018
SILVER SKY HORTA 1/06/2018
SOKINA V/H TRAPPERSVELD 1/07/2018
SPECIAL BEAUTY AB 19/07/2018
SPECIAL ELA OLA AB 5/06/2018
SKY OF NEW COLORS 8/05/2018
SILVER OF NEW COLORS 1/05/2018
SORRENTO VD DONKHOEVE 19/04/2018
STRETTO VD DONKHOEVE 8/05/2018
SAGESSE VD DONKHOEVE 14/06/2018
SEGETRA VD DONKHOEVE 19/06/2018
SKIPPY VAN SINT-ANNA 20/04/2018
1