Detail

knipsel

UNCANTO DI VILLAGANA 128976

Belgian Warmblood

knipsel

Kleur

BRUIN



Hoogte

170

Voorgesteld door

ROSHOEVE NV & LÖVSTA STUTERI


CANTURO 210405495
CANTUS 210128881
FARA 210054291
CALETTO I 210604175
MONOLINE 210111775
CALANDO I 210617974
ULARA II 210005682
COR DE LA BRUYERE
DEKA 210406667
ROMAN 210381460
USA 210543460
COR DE LA BRUYERE
FURGUND 210475303
LANDEGO 210026677
LARA 210812173
QUIVI DI VILLAGANA
ACORD II 210002687
VILNEUVE DE LA TIF
AHORN Z 310226079
RIBECKA 210000779
PRINCE IG'OR X (45,67 %)
ORCHIDEE OCEANE
ALME 6650833
HEUREKA 430005560
CALYPSO I 210603473
GERLIS 210505970
ABIDJAN X (50,96%)
DIANE DE L'OR X (40,39%)
QUASTOR
DRINA

INFORMATIE MOEDERLIJN: 93 – SF

 

1° MOEDER: Quivo di Villagana

Nakomelingen: Uncanto di Villagana (Canturo), gekeurde hengst, Jump. 1m60

2° MOEDER: Vilneuve de la Tif

Nakomelingen: Ipsilon di Villagana (Darco), Jump. 1m50 – Lirca di Villagana (Grandeur), Jump. 1m35 – Magica di Villagana (Darco), Jump. 1m35 – Galassia de Villagana (Pappilon Rouge), Jump. 1m35

3° MOEDER: Orchidee Oceanne

Nakomelingen: Elisco de Gamet (Jalisco B), Jump. 1m60

AANVERWANTE HENGSTEN: Cachou du Murier (Laudanum XX) – Gladius (Narcos II) – VDL Neckar (Alexis Z)

AANVERWANTE SPORTPAARDEN: Florie du Moulain (Jalisco B), Jump. 1m60 – Pirate Andalou (Nabab de Reve), Jump. 1m50 – Adrenaline Birdavenue (Sheyenne de Baugy), Jump. 1m45

 

Beoordeling moeder: Quivo di Villagana, °2001, merrie in buitenland

 

Prestaties:

Uncanto di Villagana startte zijn internationale carrière op de wedstrijd Jonge paarden met de Italiaanse amazone Guilia Matinengo Marguet. Vanaf 2014 presteerde hij onder het zadel van de Zweedse ruiter Jens Fredericson. Vanaf mei 2017 nam de Belgische amazone Rachel Steffen de teugels over. Dit succes duo legde al meer dan 30 foutloze omlopen af op 1m45 tot 1m60 niveau. Zijn voornaamste resultaten zijn: 2de plaats 1m45 Lausanne CSIU25-A, 3de plaats 1m45 CSI3* Moorsele, 3de plaats 1m60 CSI3* Luik, 3de plaats 1m50 CSI3* Opglabbeek en een tweede plaats in de wedstrijd Sires of the World in Mechelen.

 

Exterieur:

Uncanto di Villagana is een rijtypische hengst die goed in het rechthoekmodel staat. Hij heeft een snittig hoofd. De hals heeft veel lengte en is goed gevormd. De schoft is lang. Het middenstuk is lang. In de achterhand is hij iets klassiek met een hogere staartinplanting. Het beenwerk is fijn en rassig. In het voorbeen is hij iets recht gesteld. Op de harde bodem stapt hij iets flauw en heeft hij een correcte draf met goede afdruk. Op de zachte bodem beweegt hij met tact.

 

Uncanto di Villagana valt op met zijn uitstekende mentaliteit en goede springmanieren.

Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum
1