Detail

knipsel

Belgian Warmblood

knipsel

Voorgesteld door

MERTENS MARC


CASTELINO VD HELLE
CASSINI I 210021688
HIGH LADY 321210201893
CAPITOL I 210615475
WISMA 210059284
LANDGRAF I 210391966
TRUE 321210085281
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
CALETTO II 210093778
PRISMA 210036578
LADYKILLER XX
WARTHBURG 210320903
CALETTO I 210604175
KIEW 210109373
ELEGANCE VAN T SPIEVELD
TOULON
BRENDY VAN SPIEVELD
HEARTBREAKER 89.4335
NIKITA
QUASIMODO VD MOLENDREEF D'08
TEQUILA VAN SPIEVELD
NIMMERDOR 147
BACAROLE
JOKINAL DE BORNIVAL
HAYLAND-L
HEARTBREAKER 89.4335
JARME V'T STEENTJE
CAPITAL 210082388
QUINA VAN SPIEVELD
DAMLINE: BWP - 80
  • 1° DAM: Elegance van t Spieveld Offspring:
    • Ideaal van Spieveld ( Capital ), Jump. 1m30
  • 2° DAM: Brendy van Spieveld, P-label, Jump. 1m30 Offspring:
    • Marko van Spieveld ( Arko ), approved stallion
  • 3° DAM: Tequila van Spieveld Offspring:
    • Amber van Spieveld ( Nabab de Reve ), Jump. 1m60
    • Casper van Spieveld ( Mr. Blue ), Jump. 1m60
    • Echo van t Spieveld, ( Heartbreaker ), approved stallion, Jump. 1m60
    • Gentille van Spieveld ( Heartbreaker ), Jump. 1m60
    • Izeaux van Spieveld ( Deauville de la Vie ), Jump. 1m50
  • OTHER APPROVED STALLIONS:
    • Karamel de Lauture ( Gribaldi ), Dr. Grand Prix
    • Uberon ( Oberon )
    • Goudsmid ( Norman )
  • OTHER SPORTHORSES:
    • Falco van Spieveld ( Toulon ), Jump. 1m60
    • Vedette van Spieveld ( Phin Phin ), Jump. 1m60
    • Atletico van ‘t Paradijs ( Ohio van de Padenborre ), Jump. 1m60
+ VAT
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Omschrijving Fokwaarde Betr score
Naam Geboortedatum