Detail

knipsel

OSCAR VAN SPIEVELD

Belgian Warmblood

knipsel

Fokrichting

Springpaard



Voorgesteld door

MERTENS MARC


Dekstation

MARC MERTENS
HALLEBAAN 19 , OELEGEM 2520,
CASTELINO VD HELLE
CASSINI I 210021688
HIGH LADY 321210201893
CAPITOL I 210615475
WISMA 210059284
LANDGRAF I 210391966
TRUE 321210085281
CAPITANO 210398668
FOLIA 210460603
CALETTO II 210093778
PRISMA 210036578
LADYKILLER XX
WARTHBURG 210320903
CALETTO I 210604175
KIEW 210109373
ELEGANCE VAN T SPIEVELD
TOULON
BRENDY VAN SPIEVELD
HEARTBREAKER 89.4335
NIKITA
QUASIMODO VD MOLENDREEF D'08
TEQUILA VAN SPIEVELD
NIMMERDOR 147
BACAROLE
JOKINAL DE BORNIVAL
HAYLAND-L
HEARTBREAKER 89.4335
JARME V'T STEENTJE
CAPITAL 210082388
QUINA VAN SPIEVELD
DAMLINE: BWP - 80
  • 1° DAM: Elegance van t Spieveld Offspring:
    • Ideaal van Spieveld ( Capital ), Jump. 1m30
  • 2° DAM: Brendy van Spieveld, P-label, Jump. 1m30 Offspring:
    • Marko van Spieveld ( Arko ), approved stallion
  • 3° DAM: Tequila van Spieveld Offspring:
    • Amber van Spieveld ( Nabab de Reve ), Jump. 1m60
    • Casper van Spieveld ( Mr. Blue ), Jump. 1m60
    • Echo van t Spieveld, ( Heartbreaker ), approved stallion, Jump. 1m60
    • Gentille van Spieveld ( Heartbreaker ), Jump. 1m60
    • Izeaux van Spieveld ( Deauville de la Vie ), Jump. 1m50
  • OTHER APPROVED STALLIONS:
    • Karamel de Lauture ( Gribaldi ), Dr. Grand Prix
    • Uberon ( Oberon )
    • Goudsmid ( Norman )
  • OTHER SPORTHORSES:
    • Falco van Spieveld ( Toulon ), Jump. 1m60
    • Vedette van Spieveld ( Phin Phin ), Jump. 1m60
    • Atletico van ‘t Paradijs ( Ohio van de Padenborre ), Jump. 1m60
+ VAT
Omschrijving Fokwaarde Betr score
offspring
Stokmaat (klein < 100 > groot)
Model (vierkant < 100 > rechthoek)
Conditie (weinig < 100 > veel)
Hoofd (klein < 100 > groot)
Hoofd-halsverbinding (licht < 100 > zwaar)
Halslengte (kort < 100 > lang)
Halsbespiering (weinig < 100 > veel)
Halsrichting (verticaal < 100 > horizontaal)
Afwijkingschoft (plat < 100 > hoog)
Schoftlengte (kort < 100 > lang)
Schouderligging (recht < 100 > schuin)
Schouderlengte (kort < 100 > lang)
Ruglengte (kort < 100 > lang)
Verloop rug (diep < 100 > strak)
Verloop lendenen (zwak < 100 > sterk)
Kruisligging (plat < 100 > hellend)
Kruislengte (kort < 100 > lang)
Bespiering achterhand (weinig < 100 > veel)
Stand voorbenen 1 (bol < 100 > hol)
Stand voorbenen 2 (Vlaams < 100 > Frans)
Stand achterbeen (sabelbenig < 100 > steil)
Spronggewrichten stand (nr buiten < 100 > nr binnen)
Spronggewrichten ontwikkeling (weinig < 100 > sterk)
Kootstand (week < 100 > recht)
Hoefvorm (smal < 100 > breed)
Verzenen (laag < 100 > hoog)
Omvang beenwerk (licht < 100 > zwaar)
Kwaliteit benen (voos < 100 > hard)
Stap: ruimte (weinig < 100 > veel)
Stap: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Stap: souplesse (weinig < 100 > veel)
Draf: ruimte (weinig < 100 > veel)
Draf: impuls achterhand (weinig < 100 > veel)
Draf: souplesse (weinig < 100 > veel)



































Omschrijving Fokwaarde Betr score
vermogen (matig < 100 > veel)
afdruk (matig < 100 > veel)
techniekvoor (matig < 100 > veel)
techniekrug (matig < 100 > veel)
techniekachter (matig < 100 > veel)
werkwilligheid (matig < 100 > veel)
voorzichtigheid (matig < 100 > veel)
galopruimte (weinig < 100 > veel)
galopafdruk (weinig < 100 > veel)
galopsouplesse (weinig < 100 > veel)
offspring (weinig < 100 > veel)
Naam Geboortedatum